fbpx

Fotografowanie polsko-angielskiego wesela to na prawdę fajna przygoda biorąc pod uwagę fakt, iż różnimy się od siebie zwyczajami oraz temperamentem. My Polacy jesteśmy społeczeństwem coraz bardziej otwartym i coraz częściej szukamy partnerów życiowych poza granicami naszego kraju. 

Organizacja międzynarodowego ślubu nie jest prosta. Sophie i Łukasz na co dzień mieszkają w Londynie, a swoje wesele zorganizowali w Polsce gdzie zamierzają spędzić resztę swojego życia. Łukasz jest pilotem i podczas przygotowań można było zauważyć wiele elementów związanych z awioniką

Całość wesela była bardzo stylowo i starannie przygotowana. 

Ten reportaż, opisuje historię ślubu dwóch mega wyluzowanych, otwartych i przesympatycznych osób. Na weselu czułem się jak gość, a nie wynajęty fotograf! Goście Pana i Pani Młodej doskonale się bawili i komunikowali, a atmosfera byłą niezapomniana. 

W przypadku ślubów i wesel, takie międzynarodowe mieszanki, dla nas fotografów zawsze są okazją do niezwykłych przeżyć, których owocem są piękne zdjęcia ślubne. Tak było i tym razem – właściwie wszystko było piękne i szałowe! 

Zobaczcie sami to połączenie słowiańskiej fantazji i angielskiej elegancji!