fbpx

Zdjęcia ślubne w Tatrach – Rusinowa Polana

Kto z nas nie marzy o pięknych zdjęciach ślubnych ze swojego najważniejszego dnia w życiu. Oprócz typowego reportażu ślubnego bardzo istotny jest plener ślubny. Można wykonać go w dniu wesela lub innego dnia w pobliżu miejsca naszego zamieszkania. Można też zorganizować sesję wyjazdową w miejsce bliskie Waszemu sercu. Często pytacie mnie jak wybrać najlepszą lokację – przeważnie proponuję Tatrzański Park Narodowy. To miejsce magiczne, emanujące spokojem a zarazem budzące zachwyt i grozę. Mimo iż jest położone daleko od Warszawy zawsze jadę tam z największą przyjemnością.

Jeśli zdecydujecie się wybrać się w góry wczesnym rankiem, aby podziwiać wschód słońca, koniecznie zaopatrzcie się w latarkę. Niezależnie od pory roku warto pamiętać o ciepłej odzieży i wygodnych butach…spacer w szpilkach po szlaku może zakończyć się przykrą kontuzją. Jeśli obawiacie się sami planować taki wymarsz w góry, zapytajcie kogoś doświadczonego i obytego z Tatrzańskimi szlakami. Dzień wcześniej warto umówić się z makijażystką, która zadba o Wasz wygląd. Nie zaszkodzi też sprawdzić prognozy pogody, burza i ulewny deszcz mogą pokrzyżować wszystkie plany. Pamiętajmy też o opłacie za fotografowanie w TPN. Jej brak może skutkować otrzymaniem wysokiego mandatu od strażników Parku.

Kinga i Jarek na miejsce swojej sesji wybrali Rusinową Polanę. Dojście na miejsce nie stanowiło dużego wyzwania, spacer z parkingu zajął nam mniej niż godzinę i był bardzo przyjemny:-) Na miejscu zastał nas fenomenalny widok, czyste powietrze i ta niesamowita “bliskość natury”. Wiedzieliśmy, że jesteśmy we właściwym miejscu i o właściwym czasie.