fbpx

Fotografia eventowa

Fotografia Eventowa, najlepsze kadry z Twojej imprezy!!!

Fotografia eventowa jest nowoczesną odmianą fotografii reportażowej. Polega na przybliżeniu odbiorcy najważniejszych chwil z danego wydarzenia oraz pokazanie osób, które w nim uczestniczyły. Jest zatem ukoronowaniem tego, czym fotografia była od samego początku. Teraz jednak fotografia eventowa zdobyła uznanie jako narzędzie PR-owe, którego właściwe użycie może przełożyć się na wzrost zaufania lub sympatii do danej instytucji lub marki. Event może przynieść sukces firmie także długo po jego zakończeniu. Profesjonalne zdjęcia z wydarzenia będą świetnym narzędziem promocyjnym. Profesjonalna dokumentacja fotograficzna pozwoli Wam zaistnieć w Internecie czy prasie. Zdjęcia z eventów to również znakomity prezent dla przybyłych gości.

Koncert, konferencja biznesowa, impreza firmowa, kongres, gala, zawody sportowe, rodzinny piknik dla pracowników? Zdjęcia pamiątkowe podczas eventów, imprez, balów, szkoleń, targów, pikników, studniówek.

Jeżeli szukasz profesjonalnego fotografa i chcesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższej jakości materiał to dobrze trafiłeś. Jako fotograf eventowy oferuję kompleksową obsługę fotograficzną Twojego Event. Gwarantuję zdjęcia doskonałej jakości, które w pełni oddadzą emocje towarzyszące wydarzeniu. Oferuje pełne dynamiki ilustracyjne ujęcia. Jesteśm do dyspozycji przez całą imprezę do białego rana.

Pracuję na sprzęcie najwyższej klasy i posiadam wieloletnie doświadczenie jako fotograf, zarówno w kraju jak i zagranicą. Odległość nie stanowi dla mnie problemu dlatego jestem gotów świadczyć swoje usługi na terenie całego kraju.

Zapytaj o termin

12 + 6 =

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy

W głębi serca wiemy, że wybraliśmy najpiękniejszy zawód na świecie.
Jeśli chcesz sprawdzić czy termin Twojego ślubu jest wolny w naszym kalendarzu to wypełnij proszę poniższy formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas:

Krzysiek   796 72 95 72     Agata   577 58 40 40