fbpx

Fotografia rodzinna i dziecięca

Fotografia dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie na sesje rodzinne i dziecięce w plenerze lub w Państwa domu. Wykonuję sesje noworodkowe oraz dla waszych starszych pociech. Zapraszam na sesje rodzinne oraz urodzinowe również w formie reportażu.

 

Zdjęcia noworodkowe są jedną z piękniejszych pamiątek z dzieciństwa, którą możesz podarować sobie i swojemu Maluszkowi. W pierwszych dniach i tygodniach dzieci zmieniają się tak szybko dlatego coraz więcej rodziców zabiega o uchwycenie tego niezwykłego okresu życia na fotografii.

Napisz do nas

11 + 3 =

Noworodki są bardzo kruche i delikatne, dlatego bardzo dbam o to, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo w trakcie sesji. Najlepszym momentem na sesję noworodkową są pierwsze dni życia dziecka. Przez początkowe dwa tygodnie Maleństwo jest spokojne i zwykle przesypia całą sesję co pozwala na wykonanie pięknych pamiątkowych fotografii. Idealnym dniem na spotkanie z fotografem jest 7-10 dzień życia. Sesja noworodkowa trwa zwykle ok 3h, ale może przedłużyć się do 4h gdy Maluch wymaga częstszego lub dłuższego karmienia. Dlatego sugeruję, aby na dzień naszego spotkania nie planować innych zajęć.

Zdjęcia Waszych pociech będą dla Państwa wspaniałą pamiątką na długie lata.

Kocham pracę z ludźmi, sesje rodzinne i prawdziwą przyjemnością jest dla mnie fotografia dziecięca Warszawa zaś daje nam dużo możliwości na piękne i malownicze plenery.

Moją pasją jest tworzenie fotografii opowiadającej historię. Zawsze staram się tworzyć zdjęcia kreatywne, eleganckie i stylowe. W moją pracę wkładam całe zaangażowanie i serce. Jestem otwarty na Państwa indywidualne potrzeby i pomysły. Wszystkie sesje odbywają się z czynnym udziałem rodziców. Bezpieczeństwo waszych pociech jest dla mnie priorytetem.  Sesja zdjęciowa starszego dziecka trwa zazwyczaj 1-2 godzin. Nigdy nie pobieram dopłaty za większą ilość czasu poświęconą na zdjęcia. 

Wasze zadowolenie jest najcenniejsze.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy

W głębi serca wiemy, że wybraliśmy najpiękniejszy zawód na świecie.
Jeśli chcesz sprawdzić czy termin Twojego ślubu jest wolny w naszym kalendarzu to wypełnij proszę poniższy formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas:

Krzysiek   796 72 95 72     Agata   577 58 40 40