fbpx

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna jest moją ulubioną formą ukazywania pięknych chwil.

To utrwalona w obrazach historia o gestach, emocjach, miłości, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. 

Ślub jest dniem wyjątkowym, pełnym wspaniałych momentów które zdarzają się tylko raz. Jako fotograf ślubny nauczyłem się wyczekiwać na te wszystkie wspaniałe momenty i zamrażać je dla Was w wyjątkowych obrazach.  Zawsze staram się aby moje zdjęcia były naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień. Każdy tworzy swoją niepowtarzalną historię a moim zadaniem jest uwiecznić ją w ciekawy i niepowtarzalny sposób. Cała historia Waszego ślubu tworzona jest z gestów i przepełnionych nimi emocji począwszy od wylanych łez wzruszeń, śmiechu po energiczne tańce na parkiecie czy rodzinne rozmowy i wspomnienia. Jestem z Wami przez cały ten czas, kiedy tworzy się ta wyjątkowa opowieść.

Profesjonalna Fotografia ślubna

W trakcie ślubu i wesela fotografuję bardzo dyskretnie, tak aby nie przeszkadzać nowożeńcom i najbliższym w przeżywaniu i świętowaniu tych ważnych chwil. Zawsze staram się, aby na fotografiach wiernie oddać charakter i atmosferę wesela. Na etapie wyboru fotografa ślubnego ważne jest, aby zobaczyć więcej zdjęć z jednego ślubu lub sesji zdjęciowej. Wybór fotografa jedynie w oparciu o zdjęcia ślubne z portfolio może skończyć się rozczarowaniem. Dlatego polecam Twojej uwadze kilka wpisów na moim blogu, gdzie zobaczysz więcej zdjęć ze ślubu i wesela. Fotografia ślubna to nie tylko umiejętność tworzenia pojedynczych, ładnych zdjęć, ale także układanie ich w spójną historię, a to jest możliwe, gdy zestawimy kilka zdjęć ślubnych ze sobą w odpowiedniej kolejności. Dokument, który na lata zawita do Waszych domów na półki czy ściany, abyście mogli wspominać to co było chwilą, a jest ponadczasowe. Dokument, który ma wartość oprawioną w piękne ujęcie.

Fotograf na Wesele 2021 i 2022

Fotografując śluby staram się koncentrować się raczej na klientach lokalnych, którzy organizują swoje uroczystości w odległości do 150 km od Warszawy. Dlatego jeśli szukasz fotografa ślubnego w województwie mazowieckim, to z przyjemnością wykonam dla Ciebie reportaż ślubny bez dodatkowych opłat związanych z dojazdem i noclegiem. Dalsze miejscowości też nie stanowią dla mnie problemu. Fotografowałem już śluby w Zakopanem, na Żywiecczyźnie a nawet w Rzymie.

Plenerowa Sesja Ślubna

Świetnym uzupełnieniem dla części reportażowej jest plenerowa sesja ślubna. Zdjęcia w plenerze są ważną częścią fotografii ślubnej. Wiele par młodych pragnie sfotografować się w ważnych dla nich miejscach, związanych z zaręczynami lub innymi romantycznymi wspomnieniami. Inne pary po prostu chcą mieć piękne zdjęcia ślubne wykonane w dniu uroczystości, bez konieczności ponownego ubierania sukni i garnituru. Ja jako fotograf ślubny jestem przygotowany na obie opcje.

 

Napisz do nas

12 + 8 =

Sprawdź naszą ofertę fotografii ślubnej !!!

Swoją ofertę kieruję do mieszkańców całej Polski. Jestem również otwarty na pracę za granicami kraju.

 

Wizażystka 

Współpracuję z profesjonalną wizażystką Agatą. Oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe obejmujące makijaż ślubny w dniu wesela oraz podczas plenerów.

 

Oferta promocyjna na sezon 2021:

Do każdej umowy ślubnej podpisanej do końca marca 2021 roku sesja narzeczeńska w Warszawie lub okolicach GRATIS

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA – FOTOGRAFIA MARZEŃ

 

Zadzwoń do nas +48 796 72 95 72

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy

W głębi serca wiemy, że wybraliśmy najpiękniejszy zawód na świecie.
Jeśli chcesz sprawdzić czy termin Twojego ślubu jest wolny w naszym kalendarzu to wypełnij proszę poniższy formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas:

Krzysiek   796 72 95 72     Agata   577 58 40 40