fbpx

Zastanawiacie się pewnie: „po co nam sesja narzeczeńska?”. Podobną myśl ma większość par, które planują swój ślub.

Fotografia ślubna Warszawa

Jedno jest pewne. Wszyscy, którzy zdecydowali się na sesję narzeczeńską, nie miało potem stresu z powodu obecności fotografa w dniu ślubu a on sam nie był anonimowym gościem na ślubie.

Natalia i Grzegorz będą ślubowali już wkrótce. W Sobotni, jesienny dzień spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej w Warszawie. Wybraliśmy się na spacer podczas którego zwiedziliśmy różne zakątki lewobrzeżnej Warszawy.

Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z ich sesji a przy okazji przedstawię wam kilka powodów dla których na prawdę warto ją wykonać.

Fotografia ślubna Warszawa

Sesja przedślubna to dobry pomysł ponieważ zdjęcia z czasu narzeczeństwa będą doskonałą pamiątka wiele lat po ślubie. Nie tylko dla was, ale też dla waszych dzieci i wszystkich najbliższych wam osób.

Fotografia ślubna Warszawa

Poznajcie się na nowo!!!

Sesja narzeczeńska to tylko wy i fotograf. Zdjęcia są pretekstem do przeżycia niezapomnianych chwil, które łączą pary jeszcze głębszym uczuciem. Zbliżają  i pozwalają wrócić do początków waszej znajomości, odkryć na nowo coś co mogło zostać zapomniane. Przekonacie się o tym podczas pleneru.

Fotografia ślubna Warszawa

Wszystko to co przeżyliście ze sobą zasługuje na właściwe podsumowanie. Sesja narzeczeńska to najbardziej ekscytujący sposób świętowania wyjątkowego charakteru waszej znajomości i tego co już wkrótce ma się w waszym związku wydarzyć.

Fotografia ślubna Warszawa

Sesja zaręczynowa buduje napięcie w oczekiwaniu na ślub.

Jest to pierwszy etap, po którym każdy kolejny jest jeszcze lepszy i łatwiejszy. Każdy z nas chciałby żeby wyjątkowe chwile nigdy się nie kończyły, dzięki sesji narzeczeńskiej ten wyjątkowy czas trwa dłużej bo zaczyna się już kilka miesięcy przed ślubem. Buduje też odpowiednią atmosferę dla waszych bliskich, którzy oglądając te zdjęcia zobaczą jak ważny jest dla was ten moment w życiu.

Fotografia ślubna Warszawa

Oswojenie z aparatem i poznanie fotografa

Większość z nas nie ma doświadczenia w pozowaniu przed aparatem. Dlatego pierwsza wspólna sesja fotograficzna będzie dla was najlepszym doświadczeniem. Po sesji narzeczeńskiej nawet najbardziej nieśmiałe osoby przestają bać się aparatu a oswojenie się z rolą modela z pewnością przyda się w dniu ślubu. Zobaczycie też w jakiej atmosferze będą powstawać potem zdjęcia ślubne a obecność fotografa w waszym domu nie będzie już niczym stresującym.

Fotografia ślubna Warszawa

Prezent dla rodziców

Szukacie pomysłu na wyjątkowy prezent dla rodziców, który można wręczyć podczas wesela? Może to być piękny album z Waszej sesji narzeczeńskiej! Nic nie sprawi waszym rodzicom większej radości niż piękne zdjęcia, na których widać waszą miłość, radość i szczęście z bycia razem. Jest to prezent najlepszy z możliwych i świetna forma podziękowania za wszystko co im zawdzięczacie.

Fotografia ślubna Warszawa

Zaproszenia ślubne

Na pewno wyślecie zaproszenia ślubne do gości. Podczas projektowania takich zaproszeń możecie użyć swoich fotografii z sesji zaręczynowej. W ten sposób wysyłane przez was kartki będą bardziej osobiste i na pewno zostanie to docenione przez waszych najbliższych.

Fotografia ślubna Warszawa

Dekoracja sali

Nawet najpiękniejsza sala potrzebuje dekoracji związanych z waszym dniem by zyskać swój niepowtarzalny charakter. Zdjęcia zaręczynowe są idealnie do użycia jako element ozdobny na tablicy z rozmieszczeniem gości weselnych czy przy wejściu na salę. Właściwie ograniczyć może was tylko wyobraźnia.

Fotografia ślubna Warszawa

Makijaż próbny

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto… odpowiadam od razu – WARTO! Makijaż to jednen z najważniejszych elementów w wyglądzie Panny Młodej. To od niego zależy nie tylko Twoja znakomita prezencja, ale także samopoczucie i pewność siebie w tym dniu. By uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i rozczarowań, warto przetestować makijaż z odpowiednim wyprzedzeniem. Dlaczego nie zrobić tego na sesji narzeczeńskiej? Oferujemy profesjonalny Make-Up w którym będziesz wyglądać zjawiskowo na zdjęciach.

Fotografia ślubna Warszawa

Makijaż: Agata Makarewicz – Be-YOU-tiful Zapraszamy serdecznie!!!