fbpx

Sesja ślubna w wiecznym mieście

Ślub to wyjątkowa okazja, potrzebuje więc wyjątkowej oprawy. Rzym to bardzo romantyczne miasto, nic dziwnego że Marta i Szymon postanowili wybrać to urocze miejsce na swój plener ślubny.

Sesję zaczęliśmy wcześnie rano. Już o godzinie 5 rano spotkaliśmy się przy Fontannie Di Trevi aby uniknąć tłumu turystów. Ku naszemu zaskoczeniu nie udało się – w Rzymie w sezonie letnim to magiczne miejsce oblegane jest 24h na dobę. Udało się nam jednak uchwycić kilka kadrów po czym udaliśmy się na przechadzkę po Rzymie. Wspólny spacer, rozmowy przy kawie, zabawne sytuacje – po chwili byliśmy już za pan brat a atmosfera na sesji była cudowna.

Piękna pogoda skłania do spacerów wśród rzymskich uliczek. Państwo młodzi czuli się tam
bardzo swobodnie, co doskonale widać na zdjęciach. Bawili się tak dobrze, że czasem nie zwracali uwagi na moją obecność. Rzym jest niezwykłym miejscem, gdzie wszystko przychodzi z łatwością. Dookoła nas niesamowite widoki, zabytki, wspaniali i przyjaźni ludzie. To wszystko skłoniło nas do zrobienia drugiej wieczornej sesji. Tym razem udaliśmy się do pięknego portu Lido Di Ostia. Można tam bardzo szybko dojechać metrem a uwierzcie mi, że warto. Piękne plaże, prawdziwe Włoskie restauracje w których możecie skosztować świeżych ryb i owoców morza oraz piękna przystań jachtowa – to trzeba zobaczyć.

Sam zakochałem się w Rzymie i wracam tam co roku. Jeśli planujecie swoją sesje właśnie w tym pięknym mieście napiszcie do mnie – z przyjemnością zorganizuję dla Was wszystko.

Sesja ślubna w Rzymie

fot. www.fotografiamarzen.pl